Arrow’s Edge, Freya’s Blessings Yuvaları İle Şansınızı Test Etmenizi Sağlıyor

Freya'nın Servet Yuvası

Freya, iyi şans, şöhret ve aşk arayışlarında cesurları destekleyen ünlü bir İskandinav tanrıçasıdır. İskandinav tanrıçasını test etmek ve şansın size gülümseyip gülümsemediğini görmek istiyorsanız, Arrow’s Edge’den Freya’s Fortunes’daki makaraları döndürmelisiniz.

Freya’nın Şansı

Freya’s Fortune, Ağustos 2022’de piyasaya sürüldü. Slot, 5×3 düzenine ve 60 ödeme hattına sahiptir ve oyunculara basit ama eğlenceli bir çevrimiçi slot deneyimi sunar.

Oyunun bahis aralığı 0,6$’dan başlar ve 300$’a kadar çıkar. Bu mitoloji temalı slot teklifi, 1.200 $’lık çekici bir maksimum nakit ikramiyeye sahiptir.

Özel Özellikler

Freya’s Fortune slotunda iki bonus seçeneği vardır. Sınırlı olmasına rağmen, bu iki özellik oyuncuları oyuna dahil ediyor. Sırasıyla 3x, 2x ve 4x çarpanları taşıyan İskandinav tanrıları Odin, Thor ve Freya tarafından temsil edilen 3 Wild simgesi vardır.

3 ila 5’lik kümeler halinde ödeme yapmanın yanı sıra, Wilds ayrıca ödeme tablosundaki tüm simgelerin yerini alabilir. İkinci özellik, oyuncuların Mini, Major ve Mega arasında değişen üç aşamalı ikramiyeden herhangi birini kazanmalarına olanak tanır.

Freya’nın Şansı oyunculara şansın onlara gülümsemesine izin verme ve iyi ödemeler kazanma şansı verirken basit tutan düzenli bir İskandinav mitolojisi temalı slot oyunudur!

  • Kasım 28, 2022