Çevrimiçi Blackjack: Yeni Başlayanlar İçin Kazandıran 5 İpucu

Dünya çapında iptal edilen spor etkinlikleriyle birlikte, çevrimiçi kumarhane oyunları popülerliklerini artırma fırsatından yararlanıyor. Ancak, geleneksel yerel kumarhaneler ile çevrimiçi oyun siteleri arasında önemli bir fark olduğu için, yeni oyuncular bunu zorlayıcı bulabilir.

Bu makalede, en çok kazandıran beş ipucu veriyoruz ve bir kumar rehberi yeni oyuncuların çevrimiçi blackjack’te kazanmalarına yardımcı olmaya adanmıştır.

1. Doğru Çevrimiçi Kumarhaneyi Bulun

Çevrimiçi blackjackin tadına varmaya karar verdiğinizde, tüm kutuları işaretleyen bir çevrimiçi oyun sitesi bulmalısınız. Başarınız için bu çok önemli.

Bazı kumarhaneler size diğerlerinden daha fazla bonus sunabilirken, bazıları da oyunda farklı oranlar sunabilir. Bazı kumarhaneler size istediğiniz kadar oynama özgürlüğü verirken, bazılarının oyuncuları için bir zaman sınırı vardır. Süreniz dolduğunda, ayrılırsınız. Sizin için doğru kumarhaneyi bulamazsanız bu bir sorun teşkil edebilir.

Bu nedenle, blackjack ile şansınızı denemeden önce gereksinimlerinizi karşılayan bir kumarhane bulmalısınız.

2. Kullanılan Kart Deste Sayısını Bilin

Her kumarhane tarafından kullanılan kart destelerinin sayısını bilmeniz de çok önemlidir. Bu, yeterli desteyle oynanmayan kartlara dokunmanıza yardımcı olur. Bir Rastgele Sayı Üreticisi kullanarak, bazı çevrimiçi siteler oynanan kartları takip etmeyi imkansız hale getirir çünkü Üretici her elden sonra kartları karıştırır.

Çevrimiçi blackjack oynarken, çevrimdışı yaptığınız gibi kartları sayamazsınız. Bununla birlikte, yalnızca oynanan kartları takip edebiliyorsanız, şansınızı artırma şansınız yüksektir.

3. Kurtarmaya Yönelik Bir Strateji Kartı

Yeni başlayan oyuncular için en etkili kazanma ipuçlarından biri, blackjack oynarken bir strateji kartı kullanmaktır. Kartın yardımıyla, ne zaman kalacağını veya ne zaman vurulacağını bilecekler. Seçim, krupiyenin o anda elinde bulundurduğu karta bağlıdır.

Birkaç strateji kartı seçeneği olduğundan, size uygun olanı seçin çünkü bazı kart sayfaları çok agresifken bazıları daha az agresiftir. Dahası, çevrimiçi blackjack oyununa alıştıkça bir kopya kağıdına gerçekten ihtiyacınız olmayacak çünkü olasılıklara zaten aşina olacaksınız. Ancak, hileleri öğrenirken strateji kartını başlangıç ​​seviyesinde kullanmaya devam edin.

4. Sigorta Stratejinize Aşina Olun

Bir As gösterirken, bir blackjack oyun oturumu sırasında kasadan bir sigorta teklifi alacaksınız. Bir blackjack’e karşı koruma olarak orijinal bahsinizin sadece yarısına bahse girebilirsiniz. Bu nedenle, bu oyunu oynamadan önce, sigortadan ayrılmak veya sigortayı almak fark etmeksizin bir sigorta stratejisi yapın.

Aynı kural elleri bölmek için de geçerlidir. Bazı oyuncular ellerini bölmeyip bunun yerine garantili bir galibiyeti tercih ederken, bazıları sık sık ellerini böler. Bu nedenle, oyunu oynamaya başlamadan önce, elinizi bölmek veya sigorta almak için ne zaman ve nasıl gitmek istediğinizi tanımlayan bir stratejiniz olsun.

5. Düzenli Olarak Pratik Yapın

Casino oyunlarında gerçek para yatırmadan önce, hızınızı artırmak için birkaç el alıştırması yapın. Strateji kartınızı da kullanma fırsatını yakalayın. Gerçek para yatırmadan önce ücretsiz uygulama sunan bazı siteleri ziyaret edebilirsiniz. Bu fırsattan yararlanın.

Bu ipuçları, blackjack’inizi onların etrafında oynarsanız bir profesyonel gibi oynamanıza yardımcı olacaktır.


  • Ekim 30, 2022