Dragon Gaming, En Zengin Slotta Lüks Oyun Deneyimini Deneyimlemenizi Sağlıyor

Dragon Gaming’in The Richest slotunda lüks dünyasına bir göz atabileceğiniz için, gezegendeki en zengin insanların ultra rüya gibi hayatları artık bir fantezi olmayacak.

Bu lüks temalı slot, çekici ödüllerle dolu ve oyuncuları zengin iş adamlarının hakim olduğu bir dünyaya çekiyor.

En zengin

The Richest, oyunculara ünlü Çinli kodamanların ultra göz alıcı yaşam tarzını hatırlatacak. Bu slot, oyuncuların 0,2 $ ile 40 $ arasında bahis oynamasına izin verir. Bu 5×3 video slotunda 243 kazanma yolu bulunur.

Başlığın teorik RTP’si, yalnızca %94 ile sektör ortalamasının oldukça altına düşüyor. The Richest, düzenli ödemelerin yanı sıra 5.000x’e kadar jackpot ödülleri sunar.

Özel Özellikler

Oyunun bonus özellikleri söz konusu olduğunda, The Richest sınırlı özelliklere sahiptir. Ücretsiz Döndürme özelliği, ızgarada 3’ten fazla Scatter alındığında etkinleştirilir ve 10 ücretsiz çevreyi anında bir ödülle ödüllendirir. Düşük değerli kraliyetler bu turlarda görünmez.

Diğer bir özellik ise ekrandaki bavul Wild ikonları ile dolduğunda tetiklenen Jackpot oyunudur. Oyuncular ayrıca dört ikramiyeden herhangi birini kapmak için bir seç ve kazan oyunu oynayabilirler.

Asyalı zengin iş adamlarının ne kadar eğlendiğini görmek istiyorsanız, The Richest’e bugün birkaç tur atın.

  • Kasım 30, 2022