Genesis Gaming, 3.000 Dolarlık Büyük İkramiye İle İyileştirilmiş Gods of Giza’yı Piyasaya Sürüyor

Giza Tanrıları - Geliştirilmiş

Gods of Giza serisinin Mısır kervanına devam eden Genesis Gaming, en son eklentisi olan Gods of Giza- Enhanced yuvasını sunuyor. Oyuncuların maksimum 3.000 $ nakit ikramiye kazanabileceği bu Mısır macerasında eğlence ve heyecan bir üst seviyeye çıkıyor.

Giza Tanrıları – Geliştirilmiş

Giza Tanrıları – Geliştirilmiş 4×4 orta volatilite yuvasıdır ve 20 ödeme hattı sunar. Ocak 2023’te Genesis Gaming tarafından piyasaya sürüldü.

Başlığın bahis aralığı 1,6 $ ile 240 $ arasında değişmektedir, bu da düşük riskli oyuncuların hazır paralarının erken bitmesine neden olabilir. 3.000 $’lık maksimum nakit ikramiyesi, %96 RTP gibi iyi görünüyor.

Gods of Giza-Enhanced’da Wild ve Scatter simgeleri dışında yalnızca bir özellik vardır. Aksi takdirde, kendisine verilen lakaba rağmen, bu oyunu öncekinden ayıran önemli bir özellik yoktur.

Bahsedilen özellik, 3’ten fazla Scatter indirdiğinizde tetiklenen Dönen Ücretsiz Döndürmelerdir. Yeni kazançlar elde etmek için oyunculara dönen bir makara kurulumuyla 8 ücretsiz dönüş sağlar. Kurulum, her dönüşte 4 kez dönebilir.

Genel olarak, bu yenilenmiş sürümde görülecek çok fazla şey yok, bu da oyuncuların bununla önceki sürüm arasında herhangi bir fark olup olmadığını merak etmesine neden olabilir. Ancak, Dönen Ücretsiz Döndürme burada yeni bir ekleme gibi görünüyor. Bunu çalışırken görmek istiyorsanız, Gods of Giza-Enhanced’ı birkaç kez döndürmeyi denemelisiniz.

  • Şubat 16, 2023