Haydut Tavşanları Kovalayın ve Endorphina’s Rabbits Rabbits Rabbits oyununda 900 $ kazanın

Haylaz tavşanların peşinden çılgınca bir koşuşturma havasındaysanız, Endorphina’nın son sürümü Rabbits Rabbits Rabbits sizi heyecanlandıracak. Bu hayvan temalı slotta anında ödemeler ve bedava dönüşlerle birlikte 900$’lık maksimum nakit kazancını kazanma şansınızı yakalayın.

Tavşanlar Tavşanlar Tavşanlar

Tavşanlar Tavşanlar Tavşanlar 10 kazanma yolu olan 5×3 slot oyunudur ve Ocak 2023’te Endorphina tarafından piyasaya sürülmüştür.

Slot, oyunculara 0,01 $ ile 50 $ arasında değişen makul bir bahis limiti sunar. 900 $’lık maksimum nakit ikramiyesiyle bu canlı oyunda en iyi oranlar %96,05 ile zirve yapıyor.

Rabbits Rabbits Rabbits, işleri ilginç kılan çeşitli özelliklere sahiptir. Wild, 3’lü kombinasyonlar halinde ödeme yapar ve bir kazanç elde etmek için diğer simgelerin yerini alır. 1. ve 5. makaralardaki Bay Tavşan ve kız arkadaşı simgesi Tavşanların Düğünü Bonus Oyununu tetikler. Çarpanlarla birlikte yalnızca yatak ve şapka sembollerinin göründüğü ve yapışkan kaldığı 3 yeniden dönüş sunar.

Şapka özelliği, 100x’e kadar garantili anında ödül sunar. Oyuncular bebek tavşan buldukları için ek ödüller alabilirler. Yatak özelliği, 42 yavru tavşanı toplarken 4.000x sunar. Ayrıca Bonus Pop Buy özelliği ile doğrudan aksiyona atlayabilir ve Risk Oyununda kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz.

Şevkli estetiği, dinamik özellikleri ve harika istatistikleri sayesinde slot mutlak bir zevktir. Devam edin ve Rabbits Rabbits Rabbits’e bugün birkaç tur verin.

  • Mart 10, 2023