Online Poker Yazılımı: Birini Nasıl Seçersiniz?

Kendinizi bir çevrimiçi poker işine sokmayı düşündüyseniz, kendi çevrimiçi poker web sitenizi başlatmak için bir fikir bulmuş olabilirsiniz. Bu durumda, kaliteli poker yazılımının özelliklerini ve bir web sitesinin işleyişinde bir poker sunucusunun oynadığı rolü ve özelliklerini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Öyleyse, kaliteli poker yazılımı seçmek için sizi kusursuz araçlarla donatalım ve bu konuyu suya ördek gibi almanıza izin verin.

çevrimiçi poker yazılımı
(Resim: OneCyberTech.com)

Çevrimiçi poker sunucusu yazılımı neden önemlidir?

Bir poker web sitesinin öğelerine derinlemesine bir göz atalım. Bir poker web sitesinde, oynama ve ödeme takası koşullarını içeren entegre bir iGaming platformu bulunur. Web sitesi, kumarbazlara sanal masalar, oyunlar, RNG (rastgele sayı üreteci) sağlar ve burada cips satın alabilir ve gerçek parayla takas edebilirler.

‘Oyun istemcileri’ adı verilen özel uygulamalar aracılığıyla poker oynanır. Bu oyun istemcileri oyun oynamayı sağlarlar, kartlarla ilgili herhangi bir bilgi içermezler, gerçek zamanlı olarak bir poker sunucusundan veri aldıkları için kart dizileri oluşturamazlar. Burada bir poker sunucusu yazılımının önemine geldik.

Bir poker sunucusu yazılımı, web sitesinin işleyişindeki belirleyici unsurlardan biridir. Bir sunucu kurulumu için lisans alırken, yazılımı kendi sunucunuzda çalıştırabileceksiniz. Uygun bir poker sunucusu yazılımının püf noktalarını anlamak için saygılı ve güvenilir bir poker sunucusu örneğine dönelim. iGaming sağlayıcısı . Sadece iyi bir poker sunucusu yazılımı değil, aynı zamanda bir başlangıç ​​için farklı çözümler sunar. Uygun bir sunucu yazılımı şunları içermelidir:

 • Esnek ve ölçeklenebilir Mimari
 • Korumalı oyun mantığı
 • Soket tabanlı sistem
 • PHP, .NET, Python, Java yerel API’sı
 • Web API’si (JSON/REST)
 • Harici donanım RNG desteği
 • Orta seviye sunucuda 3000’e kadar çevrimiçi oyuncu
 • iTech Labs Australia, GLI ve Quinel tarafından onaylanan yazılım RNG’si

Kaliteli poker yazılımının özellikleri nelerdir?

İyi bir poker sunucusu yazılımının temel özelliklerini tartıştığımız için, gelelim poker yazılımıyla ilgili daha geniş bir konuya. Kaliteli yazılımın durumunu kanıtlayan ana faktörlerin sağlam bir listesi:

 • Yüksek kaliteli 2D ve 3D grafikler size harika bir oyun deneyimi sunacak
 • Web sitesinde basit bir gezinme, aramanızı daha kolay ve daha verimli hale getirir
 • Bir destek ekibi güler yüzlü olmalı ve müşterilere en fazla 24 saat içinde cevap vermelidir.
 • Dolandırıcılık ve gizlilik koruması, işletmenizin güvende olmasını, oyuncularınızın güvende olmasını ve kişisel bilgilerinizin güvende olmasını sağlar
 • Yazılım kaliteli oyunlar derlemelidir. Ayrıca oyun hızı ve zamanında güncelleme mantıklı
 • Alacağınız yazılımın masaüstü, mobil ve web sürümleri olmalıdır.

Bunlar temel bilgiler. Peki, bir yazılım tedarikçisi ararken bu listeyi ihmal etmeyin. Potansiyel seçiminizde bir nokta yoksa, şüpheli, üçüncü seviye bir yazılım geliştirme şirketi ile karşılaşabileceğiniz için ilerlemeye dikkat edin.

İyi yazılım için diğer bazı olumlu noktalar nelerdir?

Yazılımın çevrimiçi poker işinizi başlatmada büyük rol oynadığını göz önünde bulundurun. Yazılım bir yazılım geliştirme şirketi tarafından sağlanır, bu nedenle öncelikle iyi bir tane bulun. Profesyonel bir sağlayıcı ve kaliteli bir yazılımdan bahsederek yukarıda tartıştığımız şeylerin yanı sıra, bazı sağlayıcılar tarafından sunulan başka avantajlar da vardır. Aralarında:

Bir sağlayıcı farklı yazılım paketleri sunuyorsa ve anahtar teslimi, beyaz etiketli, ağ bağlantılı, bağımsız ve diğer çözümler arasından seçim yapmanıza izin veriyorsa, prestijine ve yüksek yetkinliğine katkıda bulunur ve esnek ortaklık anlamına da gelir.

Herhangi bir kaliteli yazılım, popüler ödeme yöntemlerini içermelidir. Bir sağlayıcı para işleme konusunda esnekse ve farklı seçenekler sunuyorsa, üst düzey hizmetini de kanıtlar.

Tartışılacak son nokta ise bonus ve promosyon programlarıdır. Bir yazılım geliştirme şirketi bu tür programları kullanmanıza izin veriyorsa, bu gerçek bir avantajdır ve bir yazılım sağlayıcı seçmeyi başarmışsınızdır.


 • Ekim 28, 2022