Pearl Harbor Slot İncelemesi

psg official store

Pearl Harbor, NoLimit City’den savaş temalı bir slot oyunudur. 7 Aralık 2022’de piyasaya sürülen bu slot, 1941’de gerçekleşen tarihi saldırıyı anımsatan Japon sembolleriyle dolu miami dolphins store.

Pearl Harbor’da 7 makara ve 0,2$ – 100$ arasında bir bahis aralığı bulunur. Ödeme yüzdesi %96,21’dir ve maksimum nakit ikramiyesi 62.500$’dır. Oyun, baltimore ravens shop 41.127x kazanmanıza izin veren çok yüksek değişkenliğe sahiptir.

Normal semboller A-10 kraliyetleri ile temsil edilirken,white sox shop 4 Asker özel semboller olarak çalışır. Japon Bayrağı Dağılım olarak hareket eder.

Pearl Harbor Yuvası Özel Özellikler

Bu oyunda bulabileceğiniz harika özelliklerden biri de xBomb Wild Multiplier. Aktif bir alana inerse, maksimum 10 sembolü havaya uçurabilir. Etkin noktanın yakınında görünürse ızgarayı da genişletebilir.

white sox shop

Tetiklendiğinde çarpanları ödüllendiren bir Hedef Sembolü, wholesale jerseys bir xSplit ve bir Devasa Sembol vardır. Ek olarak, oyunda 3 Scatters inerek etkinleştirilen bir İt Dalaşı Bonus Modu ve bir Tora! Tora! Tora! ızgarada 4 Dağılım göründüğünde kilidi açılan özellik.

soccer kits for sale

Oyunda sunulan çeşitli seçenekleri satın almanızı sağlayan Limitsiz Bonus özelliğini kullanarak kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Devam edin ve bugün Pearl Harbor’a birkaç dönüş yapın!

custom football jerseys

  • Ocak 11, 2023