Play’n GO’nun Vegas’ı İstilasında 1.250 Dolar Kazanmak İçin Uzaylılarla Takım Olun

Play’n GO, yeni Invading Vegas yuvasında oldukça sıra dışı bir uzaylı teması kullanmaya karar verdi. Görsel bir ziyafet olmasının yanı sıra, oyunculara uzaylılarla birlikte Sin City’yi gezerken 1.250 $ kazanma şansı sunuyor.

Vegas’ı İstila

Vegas’ı İstila 20 ödeme çizgili 5×3 düzenine sahiptir. Ocak 2023’te Play’n GO tarafından yayınlandı.

Oyuncular, hazır paralarını çok erken tüketmeden 0,01$ ile 100$ arasında bahis yapabilirler. Bu başlıktaki maksimum nakit ikramiyesi 1.250 $ iken, RTP maksimum %96,2’dir.

Bu alışılmadık başlıkta 3 özel özellik var. Yeniden Döndürmede Kilitlenme özelliği, 1. ve 2. makaralar, kazanmayan bir dönüşte aynı ödeme yapan normali içerdiğinde etkinleşir. Bu özellik, makara 3’ün tekrar dönmesine ve potansiyel bir kazanç oluşturmasına neden olur.

Yeniden dönüşten sonra 3. makarada görünen yığılmış bir Wild, yürüyen bir Wild olabilir ve 5. makaraya gelene kadar sağa doğru kayabilir. Free Spins özelliğine gelince, 3’ten fazla Scatter ile tetiklenir ve Walking Wilds ile 12 ücretsiz tur verir. sola doğru ilerleyin.

Invading Vegas, özellikleri ve iki yaratıcı temanın benzersiz karışımı nedeniyle öne çıkıyor. Vegas temalı slot oynamayı seviyorsanız, devam edin ve Invading Vegas’ı bugün birkaç kez çevirin!

  • Mart 8, 2023