Pug Life Slot İncelemesi

Pug Yaşam Yuvası

Sevimli evcil hayvanlarımızın gizli hayatında neler olup bittiğini öğrenmek istiyorsanız, Hacksaw Gaming’in Pug Life’ı denemek için belki de mükemmel bir teklif orlando pirates shop. 7.500 x’lik ödüllerle, Pug Sokağı’ndaki ikram arayışlarında bazı çılgın yaratıklara katılın.

washington football team store

Boksör ömrü

Pug Life, kazanmanın 16 sabit yolu olan 5×4 video slotudur. Bu hayvan temalı slot Kasım 2022’de piyasaya sürüldü. Başlığın standart bahis aralığı 0,10$ ve 100$’dır. RTP etkileyici bir %96.33’tür. Oyun, maksimum 7.500x kazanma potansiyeli ile orta derecede değişkendir.

orlando pirates shop

Özel Özellikler

Pug Life’ın toplamda 4 özel özelliği vardır. İkramlar özelliği, 2x ile 200x arasında değerler taşıyan üç simge sunar. Treat Yo’ Self özelliğini tetiklemek kolaydır – tek ihtiyacınız olan tahtada 3 ödüldür ve 5 bedava dönüş ve her simgede bir çarpan alırsınız custom football uniforms.

Dawg’s Den, karşılık gelen 3 simgeyle tetiklenir ve Scatter’lardaki değerlerle eşleşen ücretsiz döndürme sayısını sağlar. Ek olarak, all blacks shop makaralarda yapışkan bir tost makinesi simgesi kalır ve Wild olarak işlev görür. Bonus Satın Al özelliği, oyuncuların bu turlara belirli bir fiyattan erişmesine olanak tanır.

washington football team store

Canlı görseller ve sevimli bir konseptle birleşen bu özellikler, bayern munich store Pug Life’ı eğlenceli bir slot haline getiriyor. Büyük çarpanları elde etmek zor olsa da, bugün Pug Life’ta çarkları çevirdiğinizde büyük bir kazanç elde etmeniz imkansız değil!

white sox shop

  • Şubat 3, 2023