Satılık Pokerati | poker oynamak

“Doyle Brunson Ölüyor” yazısını bu blogun son gönderisi olarak bırakamazdım. Bu, The Force Awakens’tan sonra Star Wars’u bitirmek gibi olurdu. Ama gerçekten de poker için yeni bir dönem. Rekorlar şimdiden düşüyor ve Ana Karşılaşmanın en sonunda 2006’nın en geniş alan rekorunu kıracağından neredeyse eminiz. Ve güle güle Rio All-Suites Otel ve Kumarhanesi… Horseshoe, World Series of Poker’in yeni evidir. Hem Mike Sexton’ın hem de Brunson’ın ortalıkta olmaması üzücü.

pokerati satıcısı wsop'ta kart kesti

WSOP’nin şehir merkezindeki Binion’s Horseshoe’daki son yılı 2004’tü ve bu aynı zamanda Pokerati’nin ilk WSOP’uydu. O zamanlar trafiğimiz yaklaşık 12 idi ve editoryal stratejimiz, Teksas’taki arkadaşlara Las Vegas’ta neler olup bittiğini Dallas yeraltından tanıyabilecekleri yerel oyuncuların sonuçlarıyla birlikte anlatmaktı. Bu yeni blog olayını tanıtmak için, bu sitenin web adresi ve “Dostum, poker mi düşünüyorsun?” sloganıyla kartvizitler bastırdım. Onları Binion’un erkekler tuvaletindeki pisuarların üstüne bıraktım (tutsak seyirciler) ve trafiğin hızla artarak yaklaşık 40’a çıkmasını izledim.

İyi bir koşuydu, ama şimdi benim için devam etme zamanı. Aslında, 10 yıl öncesi muhtemelen daha da iyi bir zamandı. Ama şimdi, başka bir poker büyüme atağının eşiğinde – başka bir poker patlaması değilse, o zaman kesinlikle bir poker dalgalanması. Kesin olarak, yeni bir poker çağı.

Alıcının bu motive olmuş satıcıdan elde edeceği şey, herhangi bir yeni sitenin biriktirmesi yıllar ve yüzbinlerce dolar alacak katil bir bağlantı profiline sahip, kulağa hoş gelen bir üst düzey alan adıdır; takip eden bir sosyal medya, poker etkileyicilerinden sanal bir kimdir; ve özür dilerim okuyucular, sizi tamamen satıyorum… ama siteyi satın alan kişi, insanların 2009-13’te yorum bırakmak için kullandıkları e-posta adresini de alacak.

Bu etki alanı, pokerati-dot-com, yaklaşık 20 yıldır var. (Ayrıca dot-org, dot-net, dot-us ve futbolati.com.) Belki de bu benim son yazım… belki de değil, kim bilir.

Pokerati’deki sözde gazeteciliğimizin cesaretinden her zaman gurur duysam da, yıllar boyunca bana rehberlik eden standart, Doyle Brunson’ın bizi takip etmeyi bırakmasına neden olacak hiçbir şey yapmamaktı.

Siteyi ilk açtığımda, Twitter’da DM.


  • Haziran 29, 2023