Skywind, Sky Piggies Yuvası ile Size Cloud 9’a Çıkma Şansı Veriyor

Gökyüzü Domuzcuk Yuvası

Eşsiz ve sevimli bir slot teklifi mi arıyorsunuz? Skywind’in Sky Piggies yuvasında bulut dokuza geçmenin zamanı geldi. Bu Ağustos 2022 sürümünde sevimli domuzcuklarla uçun ve 75.000$’a varan heyecan verici ödüller kazanın.

Arka planda kabarık bulutlar, kasalar, madeni paralar ve kanatlı domuzlarla dolu bir gökyüzü var. Sky Piggies, geniş bir 6 × 6 ızgaraya ve ortalamanın üzerinde% 96.50 RTP’ye sahiptir. Başlık orta-yüksek volatilite seviyesinde. Slotun bahis limiti 0.1 ile 300 $ arasında değişmektedir. Oyuncular mükemmel istatistiklerden ve görsel unsurlardan etkilenecekler.

Değerli taşlar, yuvarlanan zarlar, domuzcuklar, çekiçler ve şanslı yoncalar, altın külçeleri ve nakit yığınlarının yanı sıra düzenli olarak ödeme yapıyor gibi görünüyor. Dev bir domuzcuk ve bir elmas, sırasıyla Vahşi ve Dağılım olarak hareket eder.

Sky Piggies Slot Özel Özellikleri

Sky Piggies’in birçok ödüllendirici özelliği var. Wild, domuzcuklar, çekiçler ve Scatter’lar dışındaki tüm diğer sembollerin yerini alır. 3’ten fazla Dağılım, çekiçlerin ekstra dönüş sağladığı Ücretsiz Döndürme özelliğini etkinleştirir. Aynı anda birden fazla domuz ve çekiç almak 50x ödül verir. Bonus Satın Al seçeneği, belirtilen tutarı ödeyerek Ücretsiz Döndürme özelliğini tetikleyebilir.

Gökyüzü Domuzcukları çevrimiçi kumarhanenizde göründüğünde kesinlikle birkaç döndürmeye değer.

  • Ekim 15, 2022