Zaman Yuvası İnceleme Kitabı

İlk kez Hacksaw Gaming’in ilk slot oyunu Stick ‘Em’de gördüğümüz cana yakın kutu Canny the Can, yeni Book of Time slot teklifiyle geri dönüyor.

Book of Time, 20 ödeme çizgisi ve %96.13 ödeme yüzdesi ile 5×4 silindirli bir çevrimiçi slot oyunudur. 0,1$’dan 100$’a kadar bahis oynayabilirsiniz ve maksimum nakit jackpotu 25.000$’dır.

Bu slot sizi, 10.000x’e kadar kazanmanıza yardımcı olacak heyecan verici özellikler ve genişleyen sembollerle karizmatik Canny the Can ile bir maceraya çıkarıyor. İki Dağılım sembolü, bir Kitap ve bir Saat ile temsil edilir.

Book of Time Slot Özel Özellikleri

Kitap Dağılımları, oyunun 20 adede kadar Ücretsiz Döndürme ve 3 Özel Sembol alacağınız “It’s a Classic” özelliğinin kilidini açmanıza yardımcı olacaktır. Özellik, sınırlı bir süre için yeniden etkinleştirilebilir ve ekstra dönüşler ve semboller kazanmanıza olanak tanır.

“Saat Kaç” özelliği, ızgarada üç Saat dağılım sembolü göründüğünde tetiklenir. Bu özelliğin kilidini açarak 10 Ücretsiz Döndürme elde edeceksiniz, ancak Saat Aktivatörü simgesi 2, 3 veya 4. makaralara geldiğinde ekstra çarpanlardan da yararlanabilirsiniz. Çarpan değerleri x2 ila x12 arasındadır.

Devam edin ve Book of Time’a şimdi birkaç dönüş yapın!!

  • Ocak 9, 2023